Spřátelené weby

fitMAMI - FITMAMI je první komplexní fitness program pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy. Skvělá myšlenka, báječné lektorky a spousta prima maminek!

mamami.cz - úžasné stránky vytvořené několika skvělými maminkami z Brna. Stránky prezentují výrobky českých designerů, které mají jedinečné kouzlo a šarm. Navíc mají i velmi zajímavý blog! Doporučujeme!

dominika.cz – Dominika Špačková je nejen maminka, úspěšná podnikatelka a spokojená žena, ale i poradkyně v oblasti ženství a rozvoje osobnosti. Vede kurzy pro ženy a zároveň vám může velmi dobře poradit, jak rozjet obchod na mateřské dovolené. Já sama jsem její služby využila a mohu ji více než doporučit!

libuschka.cz - maminka Libuše Čehylová šije z krásných designových látek originální doplňky, např. čelenky do vlasů, šátečky, šály, ale i obaly na kapesníčky a notebooky. Její výrobky jsou pestré, veselé a jedinečné.

mamapartner.com – naprosto jedinečný koncept pro všechny ženy, které se připravují na mateřství a nestíhají, nebo se naopak ztratily v přehršli nabídek a informací ohledně toho, co pořídit na cestě do porodnice a z porodnice. Individuální balíčky pro nastávající maminky vytvořené zkušenými maminkami Vendulou a Markétou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>