Značky

maxo_logo

Maxomorra je mladá švédská značka (zal.2008), která se v průběhu několika málo let dostala mezi nejoblíbenější dětské oděvní značky na trhu. Maxomorru poznáte na první pohled – přináší originální barevný design, genderově neutrální barvy a nápadité motivy, čímž si získala nejen rodiče, ale především děti! A to nejen díky úžasným barvám, typickým kontrastním kombinacím a zajímavým dětským vzorům, ale také díky tomu, že její oděvy jsou velmi příjemné a dobře se nosí. Všechny výrobky firmy Maxomorra jsou ze 100% biobavlny, takže jsou zdravotně nezávadné a vyráběné s ohledem na životní prostředí. Maxomorra je značka dvouvelikostní, díky čemuž se lépe zorientujete v tom, jak dlouho může vaše dítě daný výrobek nosit. Velikosti značky Maxomorra odpovídají klasickému českému číslování.

albababy_logo

AlbaBaby je unikátní dánská značka, která vznikla v roce 2010 a ještě v témže roce se dostala na obálku španělského vydání časopisu Vogue! Její zcela jedinečný a nesmírně slušivý design, inspirovaný 70.léty, se stává stále oblíbenější a oblečení značky AlbaBaby se prodává po celém světě. Všechny výrobky jsou vyráběné z materiálů označených oeko-tex, to znamená, že při výrobě nejsou používány žádné závadné materiály či barvy. S oblečením značky AlbaBaby si můžete být jisti, že vaše děti budou originální a cool! Něco takového jste na českém trhu ještě neviděli!;) Pozor: velikosti značky AlbaBaby jsou téměř o číslo větší než klasické české číslování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>